Hakkımda

Merhaba arkadaşlar ben Basri. Üniversite 1. sınıf öğrencisiyim. Okulu severim. Derslerimde pek devamsızlık yapmam. Dersi derste iyi dinler evde ise pek çalışmam. Sınavlara bile nadiren çalışırım. İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde okumaktayım. İngilizcem biraz iyidir ama ingilizce makale yazabilecek kadar mı orasını bilmem.Hiç denemedim :)


Müzik olarak türküyü severim. Türk sanat müziğini severim. Tasavvuf müziğini severim. Bazen pop müzik dinlerim. Sabahları okula giderken kulaklıkla müzik dinlerdim ama kulaklığımı kaybettim ve hala yenisini almadım. Aldığım zaman bu metni yeniden düzenlerim. Pek dindar bir insan olduğum söylenemez ama dindar insanları severim. Dindar olmayan insanları da severim. Bütün insanları severim :).


Babamla pek anlaşamam. Annemle de anlaşamam. Ama onları çok severim. Küçük kardeşime çok eziyet ederim. Her seferinde vijdan azabı duyarım. Ama onu üzmek amacıyla değil, çok şirin olduğu için onu severken biraz sert severim o yüzden. Eskiden hayatta çok sıkılırdım artık pek sıkılmıyorum.
Lise yıllarımda biraz saftım ve gereksiz tepkilerim vardı. Şimdi bunlardan arındım ve bilinçlendim. Ayrıca kibir ve gururun en büyük düşmanım olduğunun bilincine vardım. Zamanında çok zararlarını gördüğümü şöyle bir geçmişe dönük beyin fırtınası yaptığımda anladım. Şu an için en büyük düşmanım sitres. Onun haricinde okul ve geleceğim haricinde başka derdim yok. Allah dert vermesin.

Birkaç yıl önce bitkisel tedavilere karşı bir ilgim oluştu ve o günden beri sağlığa karşı da bir ilgim var. Bu nedenle bu konular hakkında sürekli araştırmalar içindeyim. Özellikle sarımsağın ve çörek otunun faydaları ve tedavi ettiği hastalıklar beni çok etkilemişti. Güzel ve insanlara faydalı bir ilgi alanım olduğu için çok mutluyum. Ve bildiklerimin size de faydalı olmasını istedim. Yazdığım bilgilere güvenebilir ve gönül rahatlığıyla okuyabilirsiniz.

8 yorum:

 1. Merhabalar. Blog dünyasına hoş geldiniz. Bloğunuzu takibe alacaktım fakat izleyici butonunuzu göremedim. Eklerseniz seve seve takip ederim. Başarılar dilerim :)

  YanıtlaSil
 2. Öncelikle yorumunuzdan dolayı teşekkür ederim. Yorum yapmış olmanız beni çok sevindirdi. Ve, yapmış olduğunuz uyarıdan dolayı da ayrıca teşekkür ederim. Size de başarılar diliyorum. :)

  YanıtlaSil
 3. Merhaba, bir yorum da ben bırakmak istedim. Sağlık konuları hep ilgimi çekiştir.. Sizi takip etmeye başladım...

  YanıtlaSil
 4. Merhaba, yorum yaptığınız için teşekkür ederim. Beni takip ettiğinize sevindim.

  YanıtlaSil
 5. Merhabalar blog dünyasına hoş geldiniz. Umarım bu ortamı sevmişsinizdir. :) Takibe aldım sizi fakat neden yan tarafta izleyiciler eklentisi yok? Yani yan tarafta da olsa daha iyi olur bence. Yukarıdaki Blogu izle butonu çok küçük bazı arkadaşlar görmeyebilir.

  YanıtlaSil
 6. Merhaba. ortamı çok sevdim. Beni takibe almanıza da çok sevindim.
  İzleyici eklentisine gelince ben sitemin çok sade bir görünümde olmasını istiyorum. dediğiniz gadgeti ekledim hiç hoş durmadı o yüzden kaldırdım.

  YanıtlaSil
 7. heeey ne güzel anlatmışsın kendinii :)

  YanıtlaSil